Loading...
Loading...

Wawel Mesh Light Green Biker Shorts

Откријте стил и удобност што ќе ја подигне вашата спортска гардероба на ново ниво. Нашите специјално дизајнирани бициклисти се изработени од 70% микрополиестер и 30% еластинска ткаенина.

Овие бициклисти совршено се обликуват според контурите на вашето тело и нудат одлична флексибилност, обезбедувајќи максимална удобност.

Премиум состав: нашите бициклсти се направени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот нуди издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот обезбедува супериорна флексибилност и задржување на обликот.

Нудат удобност во текот на целиот ден.

Сјајни детали од ткаенина: нашите бициклисти имаат стилски и впечатлив мрежест детал од ткаенина на страничните рабови. Овој уникатен дизајнерски елемент се издвојува од вообичаените бициклисти, додавајќи грациозност и елеганција.

Удобност и флексибилност: Ја знаеме важноста на удобноста и нашите бициклисти се дизајнирани за тоа. Растегливоста на еластанска ткаенина обезбедува цврсто, но еластично вклопување за да можете слободно да се движите.

Лесно одржување: Нашите бициклисти се многу лесни за нега, барајќи минимален напор, а истовремено овозможуваат да изгледате одлично и да се чувствувате удобно во секое време.

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на деликатно поставување.

→ Перете на помалку од 30 степени.

→ Рачно миење ако е можно.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, се суши на воздух.

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Откријте стил и удобност што ќе ја подигне вашата спортска гардероба на ново ниво. Нашите специјално дизајнирани бициклисти се изработени од 70% микрополиестер и 30% еластинска ткаенина.

Овие бициклисти совршено се обликуват според контурите на вашето тело и нудат одлична флексибилност, обезбедувајќи максимална удобност.

Премиум состав: нашите бициклсти се направени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот нуди издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот обезбедува супериорна флексибилност и задржување на обликот.

Нудат удобност во текот на целиот ден.

Сјајни детали од ткаенина: нашите бициклисти имаат стилски и впечатлив мрежест детал од ткаенина на страничните рабови. Овој уникатен дизајнерски елемент се издвојува од вообичаените бициклисти, додавајќи грациозност и елеганција.

Удобност и флексибилност: Ја знаеме важноста на удобноста и нашите бициклисти се дизајнирани за тоа. Растегливоста на еластанска ткаенина обезбедува цврсто, но еластично вклопување за да можете слободно да се движите.

Лесно одржување: Нашите бициклисти се многу лесни за нега, барајќи минимален напор, а истовремено овозможуваат да изгледате одлично и да се чувствувате удобно во секое време.

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на деликатно поставување.

→ Перете на помалку од 30 степени.

→ Рачно миење ако е можно.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, се суши на воздух.

Боја

Зелена

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.