Loading...
Loading...

Vivien Tennis Skirt White

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,043 ден.

Спорт и елеганција. Vivien Tennis Skirt е плисирано здолниште со внатрешен compressive short и еластичен струк. Здолниште со кое ќе го дочекате летото и ќе внесете страст и сензуалност во вашите активности и секојдневен стил на облекување. Исклучително е удобно и лесно. Преставува совршена комбинација на модерен стил со спортски и урбан шмек на дизајн. Изработено е од лесна функционална ткаенина што дише со заштита од сонце UPF+40. Се одликува со џеб на десната страна и џеб за топче на левата страна.

Воздушната плетена ткаенина е комбинирана со лежерно вклопување, совршено за потопли температури. Еластичниот појас ве одржува удобно во текот на денот. Ова мини здолниште е одличен избор за сите кои сакаат едноставен, модерен и минималистилни стил. Vivien Tennis Skirt – спортска елеганција во која ќе се заљубите. Создадени за вистинските трендсетери, и за оние кои освојуваат на прв поглед.

Loading...

Спорт и елеганција. Vivien Tennis Skirt е плисирано здолниште со внатрешен compressive short и еластичен струк. Здолниште со кое ќе го дочекате летото и ќе внесете страст и сензуалност во вашите активности и секојдневен стил на облекување. Исклучително е удобно и лесно. Преставува совршена комбинација на модерен стил со спортски и урбан шмек на дизајн. Изработено е од лесна функционална ткаенина што дише со заштита од сонце UPF+40. Се одликува со џеб на десната страна и џеб за топче на левата страна.

Воздушната плетена ткаенина е комбинирана со лежерно вклопување, совршено за потопли температури. Еластичниот појас ве одржува удобно во текот на денот. Ова мини здолниште е одличен избор за сите кои сакаат едноставен, модерен и минималистилни стил. Vivien Tennis Skirt – спортска елеганција во која ќе се заљубите. Создадени за вистинските трендсетери, и за оние кои освојуваат на прв поглед.

Карактеристики на производот:

  • Флексибилност и удобност
  • Внатрешен compressive short
  • Странични џебови за складирање
  • Висок струк
  • Премиум материјал

Состав: 75% Полиестер, 25% еластин

Како да се грижите:

  • → Измијте одвнатре на деликатно поставување.
  • → Перете на 30 степени
  • → Да не се сушат директно на сончева светлина
  • → Не користете избелувачи
  • → Да не се пеглаат.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Моделот на фотографијата носи величина S ( Small ).

Боја

Бела

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.