Loading...
Loading...

Salmon Melange Sweatpants

Изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување.

  • Висок струк
  • Не ја губат формата и бојата
  • Скриени врвки
  • Џебови за складирање
  • Меки и еластични

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Удобноста секогаш на прво место.

Нова линија на тренерки создадени за вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.

Изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување.

Достапни во повеќе бои.

  • Висок струк
  • Не ја губат формата и бојата
  • Скриени врвки
  • Џебови за складирање
  • Меки и еластични
Големина

S, M, L, XL

Боја

Розова

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.