Loading...
Loading...

Nova Parachute Grey Sports Trousers

Original price was: 2,150 ден.Current price is: 1,505 ден.

Подигнете го вашиот секојдневен стил на повисоко ниво со Nova Parachute Sport Trousers.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски изглед и стил, овие панталони ви нудат совршен баланс на удобност и функционалност. Дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, едноставни бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Имаат функционални отворени џебови кои ви даваат простор за удобно складирање на вашите основни работи. Еластичниот појас на половината и еластичните рабови на ногавиците обезбедуваат стабилност без оглед на активноста што ја правите и ќе гарантираат дека секој дел е постојано на своето место. Минималистичкото лого на Superstacy се наоѓа на левата нога и го комплетира спортскиот изглед на овие панталони.

Loading...

Подигнете го вашиот секојдневен стил на повисоко ниво со Nova Parachute Sport Trousers.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски изглед и стил, овие панталони ви нудат совршен баланс на удобност и функционалност. Дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, едноставни бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

Имаат функционални отворени џебови кои ви даваат простор за удобно складирање на вашите основни работи. Еластичниот појас на половината и еластичните рабови на ногавиците обезбедуваат стабилност без оглед на активноста што ја правите и ќе гарантираат дека секој дел е постојано на своето место. Минималистичкото лого на Superstacy се наоѓа на левата нога и го комплетира спортскиот изглед на овие панталони.

Карактеристики на производот

  • eластичен појас
  • еластични рабови на ногавиците
  • странични џебови
  • Superstacy минималистичко лого

Состав: 88% nylon, 12% elastane.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Моделот на фотографијата носи величина М.

Должина на панталоните по величина:

Величина S: 98 cm

Величина M: 100 cm

Величина L: 102 cm

 Како да се грижите:

  • → Измијте одвнатре на деликатно поставување.
  • → Перете на 30 степени
  • → Да не се сушат директно на сончева светлина
  • → Не користете избелувачи
  • → Да не се пеглаат
Големина

S, M, L

Боја

Сива

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.