Loading...
Loading...

Carmen Flare Pockets Grey Хеланки

1,950 ден

Беспрекорна удобност, функционалност, совршен дизајн и највисок квалитет. Хеланки кои веднаш ќе станат ваши омилени – CARMEN FLARE POCKETS. Изработени со најголема грижа и прецизност, овие хеланки се направени од висококвалитетна мешавина од 75% микрополиестер и 25% еластин, не се лизгаат, не се прозирни, даваат чувство на втора кожа, иако истовреме имаат цврста ликра за да затегаат и обликуваат без да ви прават притисок додека ги носите. Имаат редизајнирани функционални џебови совршени за складирање на вашите основни работи, како што се клучеви, телефон, картички, па дури и мали додатоци, осигурувајќи дека имате сè што ви треба на дофат на раката.

Овие хеланки совршено се обликуват според контурите на вашето тело и нудат одлична флексибилност, обезбедувајќи максимална удобност.

Совршени се за секов вид на активности.

Loading...

Carmen Flare Pocket хеланките се дизајнирани да ги истакнат вашите неверојатни облини па затоа ќе се чувствувате сигурно во нив кога и да ги облечете!

Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство на втора кожа.  Благодарение на високиот струк и на еластичната лента на половината, не чувствувате никаков притисок врз абдоменот а воедно го собира и го израмнува.

Флексибилната структура на ткаенината обезбедува максимална природна подвижност.

Овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен. На ниту еден женски ормар не би смеело да му недостига ова одлично парче облека.

Инвестирајте во квалитетен модел кој ќе го носите неколку сезони.

Совршени за јога, фитнес, танц, вежбање и секојдневно носење.

Карактеристики на производот:

  • висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • премиум материјал
  • подобрена компресија
  • функционални странични џебови
  • минималистичко SS лого на задниот дел со mirror ефект
  • гарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • обликувачки и компресиони својства
  • апсорбираат и одвлекуваат влага од телото
  • совршени за секаков вид активности

Материјал: 75% микро полиестер, 25% еластан

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Моделот на фотографијата носи величина S.

Должина на хеланки по величина:

Величина S: 105 cm

Величина M: 107 cm

Величина L: 109 cm

Величина XL: 111 cm

 

Боја

Сива

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.