Loading...
Loading...

Popi Big Size Black Хеланки

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,183 ден.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство  на втора кожа. Дизајнирани се да ги истакнат вашите неверојатни облини па затоа ќе се чувствувате сигурно во нив кога и да ги облечете!

Овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност при секое носење и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен.

Loading...

Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство  на втора кожа. Дизајнирани се да ги истакнат вашите неверојатни облини па затоа ќе се чувствувате сигурно во нив кога и да ги облечете!

Овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност при секое носење и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен.

Спецификации на производот:

  • Материјал: 75% Микрополиестер, 25% Ликра
  • Струк: Висок струк
  • Боја: Црна
  • Сезона: 4 сезони
  • Величина што ја носи моделот на сликата: 2XL
  • Мерки на моделот: Bust 105/ Waist 86/ Hip 107
  • Употреба: Спорт/ Тренинг/ Секојдневно носење/
  • Флексибилност и удобност
  • Обезбедуваат слобода во движењето
  • Не се проѕираат
Големина

2XL, 3XL, 4XL, 5XL

Боја

Црна

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.