Sky Blue Cross Strap Sports Bra
Sky Blue Cross Strap Sports Bra
Sky Blue Cross Strap Sports Bra
Sky Blue Cross Strap Sports Bra

Sky Blue Cross Strap Sports Bra

Регуларна цена 1,290 ден Цена на попуст903 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности. 

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник. 

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

  • Не се лизга
  • Супер растеглив материјал
  • Вкрстени рамки за слободно движење
  • Минималистички дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Не се проѕира
  • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 88 | Половина: 61 Колкови: 90

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.