EKO TPE PINK YOGA MAT
EKO TPE PINK YOGA MAT
EKO TPE PINK YOGA MAT
EKO TPE PINK YOGA MAT

EKO TPE PINK YOGA MAT

Регуларна цена 2,990 ден Цена на попуст2,093 ден
/
 • Останати се уште само неколку парчиња
 • Брза достава низ цела Македонија

Премиум подлога за вежбање направена од мека и нелизгава гума изработена од еколошки и рециклиран материјал - TPE материјалот кој го нуди најновиот технолошки напредок во споредба со класичните јога подлоги. 

Оваа подлога за вежбање има одлични перформанси: дебелина од 6mm која обезбедува најудобно искуство за сите нивоа на вежбање јога и оптимално ниво на амортизација и заштита на вашите зглобови и колена, а во исто време ја одржуваат вашата рамнотежа на совршено ниво со што го прави вашиот тренинг удобен, стабилен и хигиенски.

Идеална е за сите видови на тренинзи каде ви е потребна удобна и квалитетна подлога. Исклучително е практична и преносна, кога не ја користите може да ја соберете во ролна. Со секоја подлога добивате ластика за чување и носење на подлогата.

Карактеристики на производот:

 • Спакувана после поминат и одобрен тест за контрола на квалитет и хигиена
 • Произведена од еколошки и рециклирани материјали
 • Двослоен дизајн отпорен на кинење
 • Топлинска изолација за лесно користење на производот на отворено ( на плажа, во градина и сл.)
 • Не впива течности и прашина
 • Материјалот не поти
 • Пријатна на допир
 • Се чисти лесно со бришење
 • Има уникатен природен мирис, потребно е да се извади пакувањето и да се остави отворен производот за да исчезне мирисот
 • Бидејќи се работи за еколошки TPE материјал, нормално е да остави траги на површината

  Димензија: 183 x 61 mm

  Тежина: 1kg.

  Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.