Black Mesh Crop Top
Black Mesh Crop Top
Black Mesh Crop Top
Black Mesh Crop Top
Black Mesh Crop Top

Black Mesh Crop Top

Регуларна цена 1,000 ден Цена на попуст700 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Црната боја во модниот свет се смета за симбол на елеганцјата, софистицираност, класика и одлично се комбинира со сѐ. Затоа, никогаш нема да направите грашка со црна Crop Top маичка.

Практична, секогаш во тренд, парче со која се освежува изгледот и една од основните причини зошто жените ја обожаваат е бидејќи лесно може да се комбинира во неограничени варијанти.

Црната маичка е вистински моден камелеон, се прилагодува на сите актуелни трендови.

  • Не се лизга
  • Одлично лепи во половината
  • Супер растеглив материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Ултра-модерен стајлинг
  • Не се проѕира
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.