Loading...
Loading...

Yvonne Bright Line Peach Хеланки

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,183 ден.

 • Премиум материјал: нашите хеланки се изработени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот обезбедува издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот нуди супериорно растегнување и задржување на обликот за удобност во текот на целиот ден.
 • Сјајни детали од ткаенина: хеланките имаат стилски и впечатлив сјаен детал од ткаенина на страничните рабови, додавајќи допир на елеганција и софистицираност на вашата облека. Овој уникатен дизајнерски елемент ги издвојува од обичните хеланки, што ги прави модерен избор за секоја пригода.
 • Удобни и флексибилни: Ја разбираме важноста на удобноста, а нашите хеланки се дизајнирани со тоа на ум. Стегната еластична ткаенина која обезбедува цврсто, но флексибилно обликување, овозможувајќи ви да се движите слободно без никакви ограничувања.
Loading...

Уживајте во стилот и удобноста како никогаш досега со нашата ексклузивна линија на хеланки – YVONNE направени од врвна мешавина од 70% микро полиестер и 30% еластинска ткаенина. Овие хеланки се дизајнирани да ја подигнат вашата самодоверба, да обезбедат совршено обликување според вашите облини и нудат одлична флексибилност.

 • Премиум материјал: нашите хеланки се изработени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот обезбедува издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот нуди супериорно растегнување и задржување на обликот за удобност во текот на целиот ден.
 • Сјајни детали од ткаенина: хеланките имаат стилски и впечатлив сјаен детал од ткаенина на страничните рабови, додавајќи допир на елеганција и софистицираност на вашата облека. Овој уникатен дизајнерски елемент ги издвојува од обичните хеланки, што ги прави модерен избор за секоја пригода.
 • Удобни и флексибилни: Ја разбираме важноста на удобноста, а нашите хеланки се дизајнирани со тоа на ум. Стегната еластична ткаенина која обезбедува цврсто, но флексибилно обликување, овозможувајќи ви да се движите слободно без никакви ограничувања.

Искусете го совршениот спој на удобност, стил и квалитет со овие исклучителни хеланки.

Состав:

95% Полиамид, 5% Еластин

Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 82 | Половина: 61 Колкови: 90

 

Инструкции за перење

 • Секоја боја перете ја одделно
 • Машинско перење на максимум 30ºC 
 • Не користете избелувачи
 • Да не се пеглаат
 • Забрането хемиско чистење
 • Не ги сушете во машина за сушење алишта
 • Да не се сушат директно на сончева светлина
Боја

Праска боја

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.