Loading...
Loading...

V-Belt Neon Pink Хеланки

Дизајнирани да ги обликуваат половината, колковите, задникот и бутовите, хеланките со појас во форма на V користат удобна компресија и револуционерна технологија за затегнување  на која ќе можете да се потпрете цел ден.

Уживајте во совршената удобност при било каква физичка активност.

  • Загарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • Обликувачки и компресиони својства
  • Материјалот се растегнува во сите насоки
  • Ја апсорбираат и одвлекуваат влагата од телото

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Хеланките со појас во форма на V се тука за да ви ја дадат ефикасната контрола на абдоменот и поддршката за подигнување на задникот што ја посакувате. Покажете ги вашите неверојатни облини со стил!

Изработени од материјал со исклучителна удобност и мекост при контакт со кожата.

Дизајнирани да ги обликуваат половината, колковите, задникот и бутовите, хеланките со појас во форма на V користат удобна компресија и револуционерна технологија за затегнување  на која ќе можете да се потпрете цел ден.

Уживајте во совршената удобност при било каква физичка активност.

  • Загарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • Обликувачки и компресиони својства
  • Материјалот се растегнува во сите насоки
  • Ја апсорбираат и одвлекуваат влагата од телото

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Боја

Розова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.