Loading...
Loading...

SUPERSTACY Black Logo Чорапи

249 ден

SUPERSTACY  чорапите обезбедуваат целодневна удобност без разлика дали ги носите по дома или сте излезени со пријателите. Изработени се од мека, растеглива ткаенина која се прилагодува на обликот на вашето стапало. Производот е направен од 100% памук.

Спецификација:

  • Унисекс чорапи
  • Машинско перење
  • Состав: 100% памук

Достапно

Loading...

SUPERSTACY  чорапите обезбедуваат целодневна удобност без разлика дали ги носите по дома или сте излезени со пријателите. Изработени се од мека, растеглива ткаенина која се прилагодува на обликот на вашето стапало. Производот е направен од 100% памук.

Спецификација:

  • Унисекс чорапи
  • Машинско перење
  • Состав: 100% памук
боја

Црна, Црвена

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.