Loading...
Loading...

Sky Blue Cross Strap Sports Bra

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности.

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

 • Не се лизга
 • Супер растеглив материјал
 • Вкрстени рамки за слободно движење
 • Минималистички дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности.

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник.

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

 • Не се лизга
 • Супер растеглив материјал
 • Вкрстени рамки за слободно движење
 • Минималистички дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 88 | Половина: 61 | Колкови: 90

Боја

Светло сина

Големина

S, M

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.