Loading...
Loading...

Serenity Oversize Cream T-Shirt

Original price was: 1,390 ден.Current price is: 973 ден.

Удобноста секогаш на прво место со SERENITY OVERSIZE T-SHIRT. Со својата беспрекорна изработка од екстремно удобен, мек и нежен материјал составена од 100% најквалитетен памук, ви ја овозможува потребната удобност во текот на целиот ден и лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил. Внимателно дизајнирана со посветено внимание кон секој детал, есенцијална и функционална на повеќе нивоа, оваа маичка ќе стане основно парче во вашата гардероба и прв избор за сите ваши спортски и секојдневни активности.

 • Спојте ги стилот и удобноста без напор
 • Врвен квалитет, издржлив дизајн
 • Широк крој
 • Разновидност за секој стил
 • Флексибилност и удобност
 • Погодна за секојдневна употреба
 • Обезбедува слобода на движење

Состав: 100% памук.

Моделот носи големина S.

Loading...

Удобноста секогаш на прво место со SERENITY OVERSIZE T-SHIRT. Со својата беспрекорна изработка од екстремно удобен, мек и нежен материјал составена од 100% најквалитетен памук, ви ја овозможува потребната удобност во текот на целиот ден и лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил. Внимателно дизајнирана со посветено внимание кон секој детал, есенцијална и функционална на повеќе нивоа, оваа маичка ќе стане основно парче во вашата гардероба и прв избор за сите ваши спортски и секојдневни активности.

 • Спојте ги стилот и удобноста без напор
 • Врвен квалитет, издржлив дизајн
 • Широк крој
 • Разновидност за секој стил
 • Флексибилност и удобност
 • Погодна за секојдневна употреба
 • Обезбедува слобода на движење

Состав: 100% памук.

Моделот носи големина S.

Боја

Бела

Големина

XS, S, M, L

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.