Loading...
Loading...

Rachel Black Seamless Biker

Почувствувај ја удобноста и екслузивноста на Rachel Black Seamless комбинезонот.

Изработен од премиум материјал со голема растегливост и со компресиони својства којшто го обликува вашето тело до перфекција. Со посветено посебно внимание и кон најситниот детал, ви гарантираме дека овој комбинезон ќе ги исполни сите ваши очекувања.

Носењето на нашиот Rachel комбинезон ќе направи да изгледате одлично и да бидете забележани каде и да се појавите.

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Почувствувај ја удобноста и екслузивноста на Rachel Black Seamless комбинезонот.

Изработен од премиум материјал со голема растегливост и со компресиони својства којшто го обликува вашето тело до перфекција. Со посветено посебно внимание и кон најситниот детал, ви гарантираме дека овој комбинезон ќе ги исполни сите ваши очекувања.

Носењето на нашиот Rachel комбинезон ќе направи да изгледате одлично и да бидете забележани каде и да се појавите.

Флексибилната структура на ткаенината обезбедува максимална природна подвижност. 

Овој комбинезон ќе ви ја овозможи потребната удобност и ќе се погрижи вашиот изглед да биде беспрекорен.

Сетот е совршен за секаков вид на вежби но и за секојдневно носење.

Состав: 95% Полиамид, 5% Ликра.

 

Боја

Црна

Големина

S, M, L

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.