Loading...
Loading...

Polly Crop Sports Singlet Dark Rose

Original price was: 950 ден.Current price is: 665 ден.

  • Нежен и мек материјал: Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник. Ви ветуваме дека ќе се заљубите во оваа маичка веднаш штом ја облечете и ќе ја почувствувате перфектната комбинација од нежност и еластичност.
  • Стилски и функционални: Ја разбираме важноста на стилот во вашиот активен животен стил. Нашите премиум маички Polly имаат стилски и модерен дизајн кој совршено ги комбинира модата и функционалноста. Не само што се перфектни за тренинг, исто така се погодни за секаква дневна активност. Можете да ја комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.
Loading...

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт. Нашата нова линија на маички – Polly претставува совршен спој на едноставност и елеганција. Дизајнирана е да ви овозможи неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи, но и секојдневни активности.

  • Нежен и мек материјал: Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник. Ви ветуваме дека ќе се заљубите во оваа маичка веднаш штом ја облечете и ќе ја почувствувате перфектната комбинација од нежност и еластичност.
  • Стилски и функционални: Ја разбираме важноста на стилот во вашиот активен животен стил. Нашите премиум маички Polly имаат стилски и модерен дизајн кој совршено ги комбинира модата и функционалноста. Не само што се перфектни за тренинг, исто така се погодни за секаква дневна активност. Можете да ја комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.
  • Флексибилност и удобност:  Не мора да правите компромиси за удобноста, флексибилноста и стилот. Полиамидна ткаенина што се користи во нашите маички е дизајнирана со својства за отстранување на влагата и брзо ја отстранува потта од вашата кожа. Ова обезбедува брзо испарување, одржувајќи ве суви. Покрај тоа, карактеристиката за дишење на ткаенината спречува прегревање и обезбедува максимална удобност.
  • Погодни за секојдневна употреба
  • Обезбедуваат слобода на движење

Состав: 

95% Полиамид, 5% Еластин

Боја

Розова

Големина

L/XL, S/M

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.