Loading...
Loading...

Peggy Mesh Light Rose Хеланки

Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,253 ден.

Откријте стил и удобност што ќе ја подигне вашата спортска гардероба на ново ниво. Нашите специјално редизајнирани хеланки се изработени од 70% микрополиестер и 30% еластинска ткаенина. Не се лизгаат, не се прозирни, помеки се и понежни на допир даваат чувство на втора кожа, иако истовреме имаат цврста ликра за да затегаат и обликуваат без да ви прават притисок додека ги носите. Имаат редизајнирани функционални џебови совршени за складирање на вашите основни работи, како што се клучеви, телефон, картички, па дури и мали додатоци, осигурувајќи дека имате сè што ви треба на дофат на раката.

Овие хеланки совршено се обликуват според контурите на вашето тело и нудат одлична флексибилност, обезбедувајќи максимална удобност.

Loading...

Откријте стил и удобност што ќе ја подигне вашата спортска гардероба на ново ниво. Нашите специјално дизајнирани хеланки се изработени од 70% микрополиестер и 30% еластинска ткаенина.

Овие хеланки совршено се обликуват според контурите на вашето тело и нудат одлична флексибилност, обезбедувајќи максимална удобност.

Премиум состав: нашите хеланки се направени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микрополиестерот нуди издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот обезбедува супериорна флексибилност и задржување на обликот. Нудат удобност во текот на целиот ден.

Функционални редизајнирани џебови: Ја разбираме важноста на удобноста во денешниот свет со брзо темпо, и затоа вградивме пространи џебови од двете страни. Овие џебови се совршени за складирање на вашите основни работи, како што се клучеви, телефон, картички, па дури и мали додатоци, осигурувајќи дека имате сè што ви треба на дофат на раката.

Удобност и флексибилност: Ја знаеме важноста на удобноста и нашите хеланки се дизајнирани затоа. Растегливоста на еластанска ткаенина обезбедува цврсто, но еластично вклопување за да можете слободно да се движите.

Лесно одржување: Нашите хеланки се многу лесни за нега, барајќи минимален напор, а истовремено овозможуваат да изгледате одлично и да се чувствувате удобно во секое време.

Како да се грижите:

  • → Измијте одвнатре на деликатно поставување.
  • → Перете на помалку од 30 степени.
  • → Рачно миење ако е можно.
  • → Не се суши на машина.
  • → Ако е можно, се суши на воздух.
Големина

S, M, L, XL

Боја

Розова

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.