Loading...
Loading...

Popi Khaki Хеланки

Original price was: 1,450 ден.Current price is: 1,015 ден.

Спортски хеланки кои ви нудат највисок степен на перформанси и стил заедно!
Запознајте ги новите хеланки изработени од 75% Микро полиестер и 25% Еластин кои ќе ги одведат вашите спортски активности на највисоко ниво! Дизајнирани да ги поддржат сите ваши активности во и надвор од теретана, овие хеланки се совршен спој на врвна удобност, стил и функционалност.

Премиум состав: нашите хеланки се направени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот нуди издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот обезбедува супериорна флексибилност и задржување на обликот.
Нудат удобност во текот на целиот ден.

Loading...

Спортски хеланки кои ви нудат највисок степен на перформанси и стил заедно!
Запознајте ги новите хеланки изработени од 75% Микро полиестер и 25% Еластин кои ќе ги одведат вашите спортски активности на највисоко ниво! Дизајнирани да ги поддржат сите ваши активности во и надвор од теретана, овие хеланки се совршен спој на врвна удобност, стил и функционалност.

Премиум состав: нашите хеланки се направени со користење на висококвалитетна мешавина од микрополиестер и еластинска ткаенина. Микро полиестерот нуди издржливост, дишење и својства за отстранување на влагата, додека еластинот обезбедува супериорна флексибилност и задржување на обликот.
Нудат удобност во текот на целиот ден.

Удобност и флексибилност: Ја знаеме важноста на удобноста и нашите хеланки се дизајнирани за тоа. Растегливоста на еластанска ткаенина обезбедува цврсто, но еластично вклопување за да можете слободно да се движите.

Лесно одржување: Нашите хеланки се многу лесни за нега, барајќи минимален напор, а истовремено овозможуваат да изгледате одлично и да се чувствувате удобно во секое време.

Како да се грижите:
→ Измијте одвнатре на деликатно поставување.
→ Перете на помалку од 30 степени.
→ Рачно миење ако е можно.
→ Не се суши на машина.
→ Ако е можно, се суши на воздух.

Големина

S, M, L, XL

Боја

Маслинеста

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.