Loading...
Loading...

Navy Blue Glam

Балансот е вграден во секој аспект на овој дизајн – со комбинацијата на мат и сјај, удобност и издржливост, модерно и едноставно.

Со Navy Blue Glam хеланките вие ќе бидете Trendy и без да го жртвувате комфортот на вашето тело.

  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
  • Squat tested

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Удобни, цврсти и пред се модерни! Ова се нашите најнови Navy Blue Glam хеланки со нов дизајн создаден за да ве одвои од останатите. Беспрекорна удобност, совршеност, дизајн и највисок квалитет.

Navy Blue Glam хеланките се вашиот прв избор за балансирен изглед и балансиран живот.

Балансот е вграден во секој аспект на овој дизајн – со комбинацијата на мат и сјај, удобност и издржливост, модерно и едноставно.

Со Navy Blue Glam хеланките вие ќе бидете Trendy и без да го жртвувате комфортот на вашето тело.

  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
  • Squat tested
Боја

Сина

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.