Loading...
Loading...

Monica Seamless Black Sports Bra

Seamless маичка за движења без никакви ограничувања.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа.

  • Флексибилност во 4 насоки
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Совршена за секаков вид на спорт
  • Овозможува слобода во движењето

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Seamless маичка за движења без никакви ограничувања.

Со своите беспрекорни контури и детали за обликување, нашата нова маичка Monica ве оддржува мотивирани и самоуверени во текот на целиот тренинг. Извонредното вклопување и неверојатно високата удобност ги редефинираат вашите тренинзи и искуства.

Изработени од супер нежен, пријатен материјал што совршено се обликува според вашето тело и ви дава чувство на втора кожа.

Карактеристики на производот:

  • Флексибилност во 4 насоки
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Совршена за секаков вид на спорт
  • Овозможува слобода во движењето

Состав:  95% микрополиамид, 5% ликра

Моделот на фотографијата носи величина S

Мерки на моделот: Height: 1.79 Bust: 87 Waist: 62 Hips: 92

Боја

Црна

Големина

S, M, L

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.