Loading...
Loading...

Maya Zipper Shorts Black

Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,253 ден.

Модерно, уникатно, комфортно –  Maya Zipper Shorts.

Ова е парче со кое нема да погрешите и ви ветуваме дека ќе го обожавате.

Без разлика дали сте во теретана, на прошетка со пријателите или едноставно уживате во опуштен, спортски изглед и стил, овие шорцеви ви нудат совршен баланс на удобност, функционалност и уникатен изглед. Дизајнирани со фокус на најквалитетни материјали, едноставни бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика. Исклучотелно удобни

Имаат метален патент на предната страна и еластичен појас на задниот дел на половината. Минималистичкото лого на Superstacy се наоѓа на левата страна на еластичниот појас и го комплетира спортскиот изглед на овие шорцеви.

 • Спојте ги стилот и удобноста без напор
 • Врвен квалитет, издржлив дизајн
 • Широк крој
 • Метален патент на предната страна
 • Разновидност за секој стил
 • Флексибилност и удобност
 • Погодни за секојдневна употреба
 • Обезбедуваат слобода на движење
 • Superstacy минималистичко лого

Состав: 88% полиамид, 12% ликра.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Loading...

Модерно, уникатно, комфортно –  Maya Zipper Shorts.

Ова е парче со кое нема да погрешите и ви ветуваме дека ќе го обожавате.

Без разлика дали сте во теретана, на прошетка со пријателите или едноставно уживате во опуштен, спортски изглед и стил, овие шорцеви ви нудат совршен баланс на удобност, функционалност и уникатен изглед. Дизајнирани со фокус на најквалитетни материјали, едноставни бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика. Исклучително удобни.

Имаат метален патент на предната страна и еластичен појас на задниот дел на половината. Минималистичкото лого на Superstacy се наоѓа на левата страна на еластичниот појас и го комплетира спортскиот изглед на овие шорцеви.

 • Спојте ги стилот и удобноста без напор
 • Врвен квалитет, издржлив дизајн
 • Широк крој
 • Метален патент на предната страна
 • Разновидност за секој стил
 • Флексибилност и удобност
 • Погодни за секојдневна употреба
 • Обезбедуваат слобода на движење
 • Superstacy минималистичко лого

Состав: 88% полиамид, 12% ликра.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Боја

Црна

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.