Loading...
Loading...

Lily Brick Oversize Crop T-Shirt

Original price was: 1,090 ден.Current price is: 763 ден.

Ако барате модерни и удобни опции за облека што го одразуваат вашиот стил, тогаш овие oversized маички, дизајнирани со 95% памук и 5% еластин, се токму за вас! Внимателно дизајнирани со внимание во секој детал, овие маички ќе станат основни парчиња во вашата гардероба.

  • Спојте ги стилот и удобноста без напор
  • Врвен квалитет, издржлив дизајн
  • Разновидност за секој стил
  • Флексибилност и удобност
  • Погодна за секојдневна употреба
  • Обезбедува слобода на движење

Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Моделот носи големина S.

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на нежен циклус.

→ Перете на температура под 30 степени.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, исушете ја на воздух.

Loading...

Ако барате модерни и удобни опции за облека што го одразуваат вашиот стил, тогаш овие oversized маички, дизајнирани со 95% памук и 5% еластин, се токму за вас! Внимателно дизајнирани со внимание во секој детал, овие маички ќе станат основни парчиња во вашата гардероба.

Спојте ги стилот и удобноста без напор:

Во секој наш дизајн, совршено ги спојуваме стилот и удобноста. Oversized кројот ви овозможува да прифатите модерен и простран изглед, додека кроп дизајнот додава динамичен допир на вашата облека. Фината еластанска ткаенина обезбедува совршено приспособување на контурите на вашето тело и ви дава слобода да се движите удобно.

 

Врвен квалитет, издржлив дизајн:

Задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, поради што ги произведуваме нашите маици користејќи висококвалитетни материјали. Содржината од 95% памук обезбедува дишење и допир погодна за кожата, додека додатокот од 5% еластин обезбедува дополнителна издржливост за долготрајна употреба. Нашите oversized кратки маици ја задржуваат својата боја и форма по секое перење, што ги прави клучниот елемент на вашиот стил во годините што доаѓаат.

 

Разновидност за секој стил:

Никогаш не било полесно да се најде парче што совршено одговара на вашиот стил! Со широк асортиман на бои и опции за дезени, можете да ја изберете најсоодветната маичка за да одговара на вашите преференции. Нудиме избор во една боја за оние кои претпочитаат едноставност, а не ги заборавивме и оние кои сакаат дезени и принтови. Не само за вашиот лежерен дневен стил, туку и нашите кроп маици ги надополнуваат шик вечерните комбинации без напор.

 

Слободно изразете се:

Модата е еден од најмоќните начини да се изразите, а ние сме тука да ве поддржиме во ова патување. Нашите маици додаваат личен допир на вашиот стил, помагајќи ви да ја одразите вашата единствена личност. Можете брзо да ги модернизирате класичните комбинации или да создадете привлечни изгледи со смели дезени.

 

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на нежен циклус.

→ Перете на температура под 30 степени.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, исушете ја на воздух.

Боја

Портокалова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.