Loading...
Loading...

Lille Black Shorts

Лесни и мазни, женските шорцеви Lille се дизајнирани за трчање и спортски активности со високи перформанси. Направени се за да ги задоволат барањата на активните поединци и нудат неспоредлив комфор и флексибилност. Функционални џебови на долниот слој од двете страни. Имаат ултра лесен горен слој и двоен еластичен појас.

Карактеристики на производот

 • Флексибилност и удобност
 • Странични џебови за вашиот телефон, картичка, клуч и сл.
 • Погодени за секојдневна употреба
 • Обезбедуваат слобода на движење

Состав:

Долен дел: 75% микро полиестер, 15% Еластин. Горен дел: 100% Полиестер.

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Лесни и мазни, женските шорцеви Lille се дизајнирани за трчање и спортски активности со високи перформанси. Направени се за да ги задоволат барањата на активните поединци и нудат неспоредлив комфор и флексибилност. Функционални џебови на долниот слој од двете страни. Имаат ултра лесен горен слој и двоен еластичен појас.

Карактеристики на производот

 • Флексибилност и удобност
 • Странични џебови за вашиот телефон, картичка, клуч и сл.
 • Погодени за секојдневна употреба
 • Обезбедуваат слобода на движење

Состав:

Долен дел: 75% микро полиестер, 15% Еластин. Горен дел: 100% Полиестер.

 Инструкции за перење

 • Секоја боја перете ја одделно
 • Машинско перење на максимум 30ºC
 • Не користете избелувачи
 • Не ги сушете во машина за сушење алишта
 • Да не се сушат директно на сончева светлина
Боја

Црна

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.