Loading...
Loading...

Lexa Carrot-Cut Jogging Pants Black

Удобноста секогаш на прво место.
Нова линија на тренерки создадени за вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.
Изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување.

Нејзиниот главен материјал, памукот, дише благодарение на неговата природна структура и нуди удобно користење без да ја иритира вашата кожа. Додека полиестерот ја зголемува издржливоста, еластинот обезбедува флексибилност и совршено се прилагодува на контурите на вашето тело. Така, се чувствувате енергично и опуштено во текот на целиот ден без ограничување на вашата слобода на движење.

Со различни опции за бои и стилски дизајн, тренерките кои се привлечни за сите вкусови и стилови ќе бидат незаменлив дел од вашата гардероба.

Состав: Памук 80%, 15% Полестер, 5% Ликра.

Моделот на фотографијата носи големина S.

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на деликатно поставување.

→ Перете на помалку од 30 степени.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, се суши на воздух.

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Удобноста секогаш на прво место.
Нова линија на тренерки создадени за вистинско уживање во секој миг од вашиот ден.
Изработени од најквалитетен памук во комбинација со полиестер и ликра што не дозволува развлекување.

Нејзиниот главен материјал, памукот, дише благодарение на неговата природна структура и нуди удобно користење без да ја иритира вашата кожа. Додека полиестерот ја зголемува издржливоста, еластинот обезбедува флексибилност и совршено се прилагодува на контурите на вашето тело. Така, се чувствувате енергично и опуштено во текот на целиот ден без ограничување на вашата слобода на движење.

Со различни опции за бои и стилски дизајн, тренерките кои се привлечни за сите вкусови и стилови ќе бидат незаменлив дел од вашата гардероба.

Состав: Памук 80%, 15% Полестер, 5% Ликра.

Моделот на фотографијата носи големина S.

Како да се грижите:

→ Измијте одвнатре на деликатно поставување.

→ Перете на помалку од 30 степени.

→ Не се суши на машина.

→ Ако е можно, се суши на воздух.

Боја

Црна

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.