Loading...
Loading...

Kate Seamless Vizon Sports Bra

Original price was: 1,590 ден.Current price is: 1,113 ден.

 • Супериорна поддршка: Kate Seamless спортскиот градник обезбедува исклучителна поддршка за секоја физичка активност со својата единствена комбинација на материјали. Полиамидната ткаенина нуди одлична флексибилност и задржување на обликот, додавањето еластан обезбедува флексибилност и удобност неопходни за прилагодување на движењата на вашето тело, додека одржува идеална поддршка за вашите гради. Идеален за тренинзи со висок интензитет.

 • Стилски дизајн: Веруваме дека не мора да правиме компромиси за функционалноста, стилот. Овој спортски градник има модерен и стилски дизајн и ја зголемува вашата самодоверба.

 • Апсорбирачка моќ: Останете ладни, суви и удобни дури и за време на интензивни тренинзи. Напредната полиамидна ткаенина што се користи во нашиот беспрекорен спортски градник е дизајнирана со својства за отстранување на влагата и брзо ја отстранува потта од вашата кожа. Ова обезбедува брзо испарување, одржувајќи ве суви. Покрај тоа, карактеристиката за дишење на ткаенината спречува прегревање и обезбедува максимална удобност
Loading...

Kate Seamless Sports Bra е внимателно дизајниран да обезбеди супериорна удобност и поддршка додека ги подобрува вашите спортски перформанси. Направен со мешавина од 95% полиамид и 5% еластин, овој градник нуди уникатно искуство.

 • Неспоредлив комфор: Удобноста и функционалноста се исклучително важни за спортски градник. Спортскиот градник Kate ви овозможува да се збогувате со непријатноста и иритацијата предизвикани од гломазните шевови и неусогласениот дизајн. Направена со висококвалитетна мешавина од 95% полиамид и 5% еластан, оваа ткаенина обезбедува неверојатно мек и мазен контакт со вашата кожа, така што можете да имате неограничена слобода на движење за време на вашите тренинзи. Неговата беспрекорна конструкција ја елиминира иритацијата и ви овозможува да го фокусирате вашето внимание на вашите перформанси.
 • Супериорна поддршка: Kate Seamless спортскиот градник обезбедува исклучителна поддршка за секоја физичка активност со својата единствена комбинација на материјали. Полиамидната ткаенина нуди одлична флексибилност и задржување на обликот, додавањето еластан обезбедува флексибилност и удобност неопходни за прилагодување на движењата на вашето тело, додека одржува идеална поддршка за вашите гради. Идеален за тренинзи со висок интензитет.

 • Стилски дизајн: Веруваме дека не мора да правиме компромиси за функционалноста, стилот. Овој спортски градник има модерен и стилски дизајн и ја зголемува вашата самодоверба.

 • Апсорбирачка моќ: Останете ладни, суви и удобни дури и за време на интензивни тренинзи. Напредната полиамидна ткаенина што се користи во нашиот беспрекорен спортски градник е дизајнирана со својства за отстранување на влагата и брзо ја отстранува потта од вашата кожа. Ова обезбедува брзо испарување, одржувајќи ве суви. Покрај тоа, карактеристиката за дишење на ткаенината спречува прегревање и обезбедува максимална удобност
 • Издржливост и квалитет: Сфаќаме дека вашиот спортски градник треба да може да се справи со напорните активности и честото перење. Затоа, тој е дизајниран да биде издржлив и долготраен. Висококвалитетната мешавина од полиамид и еластан обезбедува одлична отпорност и ја задржува својата форма и перформанси со текот на времето. Можете да сметате на овој спортски градник, тој ќе биде сигурен придружник за многу тренинзи кои следат.

  Надградете ја вашата колекција спортска облека со затегнат спортски градник и искусете комбинација на удобност, поддршка и стил. Со својата беспрекорна конструкција, врвни материјали и супериорен дизајн, овој спортски градник нуди уникатно искуство за активните поединци. Кажете им збогум на непријатноста и уживајте во неограничената слобода на движење додека ги поместувате своите граници. Искусете ја разликата со беспрекорниот спортски градник.

   Дизајниран за јога, пилатес, баре, танц и секојдневниот живот.

 • Мерки на моделот:
  Висина: 1,78 | Гради: 82 | Половина: 61 Колкови: 90

Состав:

95% Полиамид, 5% Еластин

Инструкции за перење

 • Секоја боја перете ја одделно
 • Машинско перење на максимум 30ºC 
 • Не користете избелувачи
 • Да не се пеглаат
 • Забрането хемиско чистење
 • Не ги сушете во машина за сушење алишта
 • Да не се сушат директно на сончева светлина
Боја

Кремова

Големина

S, M, L

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.