Loading...
Loading...

Jane Medium Support Bra Stone

Original price was: 1,300 ден.Current price is: 910 ден.

JANE MEDIUM SUPPORT BRA: совршен спој на стил и удобност!

Изработени од високо квалитетен материјал и елегантен дизајн, оваа маичка е совршена комбинација на удобност, стил и елеганција во вашиот аутфит за вежбање или секојдневни активности.

Изработени се со посветено посебно внимание и кон најситниот детал. Градникот е двослоен, внатре има вграден swoosh градник. Обезбедува умерено држење на градите.

Состав: 75% микрополиестер,  25% еластин.

Спецификации на производот:

 • Флексибилност и удобност
 • Двослоен со вграден swoosh градник
 • Супер растеглив материјал
 • Минималистички и елегантен дизајн
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои

Моделот на фотографијата носи величина S.

Loading...

JANE MEDIUM SUPPORT BRA: совршен спој на стил и удобност!

Изработени од високо квалитетен материјал и елегантен дизајн, оваа маичка е совршена комбинација на удобност, стил и елеганција во вашиот аутфит за вежбање или секојдневни активности.

Изработени се со посветено посебно внимание и кон најситниот детал. Градникот е двослоен, внатре има вграден swoosh градник. Обезбедува умерено држење на градите.

Состав: 75% микрополиестер,  25% еластин.

Спецификации на производот:

 • Флексибилност и удобност
 • Двослоен со вграден swoosh градник
 • Супер растеглив материјал
 • Минималистички и елегантен дизајн
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои

Моделот на фотографијата носи величина S.

Боја

Кремова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.