Loading...
Loading...

Gina Stone Shorts

Original price was: 1,090 ден.Current price is: 763 ден.

Исклучително удобни секојдневни шорцеви за сите оние кои сакаат едноставен и минималистички стил.

ЏЕБ ЗА ТЕЛЕФОН – Шорцевите имаат џебови за вашиот смартфон и лесно складирање при активност. Престанете да се грижите каде да го сместите вашиот телефон додека вежбате.

СУПЕР МОДЕРНИ: Нашите премиум Push-Up шорцеви не само што се перфектни за тренинг, исто така се погодни за секаква дневна активност. Овие класични и заводливи шорцеви можете да ги комбинирате со абсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Loading...

Исклучително удобни секојдневни шорцеви за сите оние кои сакаат едноставен и минималистички стил.

ЏЕБ ЗА ТЕЛЕФОН – Шорцевите имаат џебови за вашиот смартфон и лесно складирање при активност. Престанете да се грижите каде да го сместите вашиот телефон додека вежбате.

СУПЕР МОДЕРНИ: Нашите премиум Push-Up шорцеви не само што се перфектни за тренинг, исто така се погодни за секаква дневна активност. Овие класични и заводливи шорцеви можете да ги комбинирате со абсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Материјал: 75% Микро полиестер, 25% Ликра

Моделот на фотографијата носи величина М.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Боја

Маслинеста

Големина

S, M, L

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.