Loading...
Loading...

Eko Tpe Pink Yoga Mat

Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,093 ден.

Карактеристики на производот:

 • Спакувана после поминат и одобрен тест за контрола на квалитет и хигиена
 • Произведена од еколошки и рециклирани материјали
 • Двослоен дизајн отпорен на кинење
 • Топлинска изолација за лесно користење на производот на отворено ( на плажа, во градина и сл.)
 • Не впива течности и прашина
 • Материјалот не поти
 • Пријатна на допир
 • Се чисти лесно со бришење
 • Има уникатен природен мирис, потребно е да се извади пакувањето и да се остави отворен производот за да исчезне мирисот
 • Бидејќи се работи за еколошки TPE материјал, нормално е да остави траги на површината

Нема на залиха

Loading...

Премиум подлога за вежбање направена од мека и нелизгава гума изработена од еколошки и рециклиран материјал – TPE материјалот кој го нуди најновиот технолошки напредок во споредба со класичните јога подлоги.

Оваа подлога за вежбање има одлични перформанси: дебелина од 6mm која обезбедува најудобно искуство за сите нивоа на вежбање јога и оптимално ниво на амортизација и заштита на вашите зглобови и колена, а во исто време ја одржуваат вашата рамнотежа на совршено ниво со што го прави вашиот тренинг удобен, стабилен и хигиенски.

Идеална е за сите видови на тренинзи каде ви е потребна удобна и квалитетна подлога. Исклучително е практична и преносна, кога не ја користите може да ја соберете во ролна. Со секоја подлога добивате ластика за чување и носење на подлогата.

Карактеристики на производот:

 • Спакувана после поминат и одобрен тест за контрола на квалитет и хигиена
 • Произведена од еколошки и рециклирани материјали
 • Двослоен дизајн отпорен на кинење
 • Топлинска изолација за лесно користење на производот на отворено ( на плажа, во градина и сл.)
 • Не впива течности и прашина
 • Материјалот не поти
 • Пријатна на допир
 • Се чисти лесно со бришење
 • Има уникатен природен мирис, потребно е да се извади пакувањето и да се остави отворен производот за да исчезне мирисот
 • Бидејќи се работи за еколошки TPE материјал, нормално е да остави траги на површината

Димензија: 183 x 61 mm

Тежина: 1kg.

Боја

Розова

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.