Loading...
Loading...

Dusty Rose 1 Shoulder Crop top

Оваа маичка со една рамка е се што ви треба за одличен изглед. Изработена од многу мек материјал што дише и се обликува совршено според вашето тело.

Широката и еластична рамка околу половината нуди одлична поддршка и флексибилност во текот на вашето трчање, јога сесија, танцување или пак релаксирање.

 • Одлична за секаков вид на тренинг
 • Само додадете обични фармерки и патики и спремни сте за вашата дневна шема.
 • Не се лизга
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапна во повеќе бои

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Оваа маичка со една рамка е се што ви треба за одличен изглед. Изработена од многу мек материјал што дише и се обликува совршено според вашето тело.

Широката и еластична рамка околу половината нуди одлична поддршка и флексибилност во текот на вашето трчање, јога сесија, танцување или пак релаксирање.

 • Одлична за секаков вид на тренинг
 • Само додадете обични фармерки и патики и спремни сте за вашата дневна шема.
 • Не се лизга
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапна во повеќе бои
Боја

Розова

Големина

S, M

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.