Loading...
Loading...

Caro Dark Rose Women's Mesh Sport Shorts

1,190 ден

Овие женски мрежести спортски шорцеви се изработени од премиум материјал, кој е многу мек и нежен, дизајнирани се за трчање и спортски активности со високи перформанси. Направени се за да ги задоволат барањата на активните поединци и нудат неспоредлив комфор и флексибилност. Овозможуваат на кожата да дише, апсорбираат и одвлекуваат влага од телото. Обезбедуваат слобода на движење со својата флексибилна структура. Имаат модерен и стилски дизајн и функционални странични џебови.

Карактеристики на производот:

 • Флексибилност и удобност
 • Странични џебови за складирање
 • Висок струк
 • Ластик на половината со врвки за прилагодување
 • Не ја губат формата и бојата
 • Обезбедуваат одлични перформанси во теретана, патеки за трчање или секојдневна употреба
 • Премиум материјал
 • Минималистичко SUPERSTACY лого на предната страна со mirror ефект

Материјал:

93% полиестер и 7% мешавина од еластин.

Како да се грижите:

 • → Измијте одвнатре на деликатно поставување.
 • → Перете на помалку од 30 степени.
 • → Не користете избелувачи
 • → Секоја боја перете ја одделно.
 • → Не ги сушете во машина за сушење алишта.
 • → Да не се сушат директно на сончева светлина
 • → Ако е можно, се суши на воздух.
 • → Да не се пеглаат

Моделот на фотографијата носи величина М.

Мерки на моделот:
Висина: 1,76 | Гради: 86 | Половина: 60 Колкови: 92

Loading...

Овие женски мрежести спортски шорцеви се изработени од премиум материјал, кој е многу мек и нежен, дизајнирани се за трчање и спортски активности со високи перформанси. Направени се за да ги задоволат барањата на активните поединци и нудат неспоредлив комфор и флексибилност. Овозможуваат на кожата да дише, апсорбираат и одвлекуваат влага од телото. Обезбедуваат слобода на движење со својата флексибилна структура. Имаат модерен и стилски дизајн и функционални странични џебови.

Карактеристики на производот:

 • Флексибилност и удобност
 • Странични џебови за складирање
 • Висок струк
 • Ластик на половината со врвки за прилагодување
 • Не ја губат формата и бојата
 • Обезбедуваат одлични перформанси во теретана, патеки за трчање или секојдневна употреба
 • Премиум материјал
 • Минималистичко SUPERSTACY лого на предната страна со mirror ефект

Материјал:

93% полиестер и 7% мешавина од еластин.

Како да се грижите:

 • → Измијте одвнатре на деликатно поставување.
 • → Перете на помалку од 30 степени.
 • → Не користете избелувачи
 • → Секоја боја перете ја одделно.
 • → Не ги сушете во машина за сушење алишта.
 • → Да не се сушат директно на сончева светлина
 • → Ако е можно, се суши на воздух.
 • → Да не се пеглаат

Моделот на фотографијата носи величина М.

Мерки на моделот:
Висина: 1,76 | Гради: 86 | Половина: 60 Колкови: 92

Боја

Виолетова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.