Loading...
Loading...

Caro Dark Rose Running T-Shirt

Ексклузивно за сите ентузијасти за трчање! Маица за трчање дизајнирана со иновативна технологија.

Ткаенина: 93% полиестер, 7% еластин

Маичката што ви е потребна за да ги подигнете вашите перформанси во трчање на следното ниво е тука! Со составот од 93% полиестер и 7% еластин, оваа маица за трчање совршено се вклопува во контурите на вашето тело, зголемувајќи го уште повеќе вашето спортско искуство. Сега, подгответе се да ги претворите вашите соништа во реалност!

  • Супериорна способност за дишење
  • Флексибилност и слобода на движење
  • Лесно и брзо сушење
  • Различни опции за боја за да одговараат на вашиот стил
  • Врвен квалитет, издржлив дизајн

Моделот носи големина S.

Ако имате активен животен стил, оваа маичка за трчање е токму она што ви треба! Нуди висококвалитетен материјал, удобност, можност за дишење и стил се во едно. Додадете ја во вашата кошничка сега и уживајте во вашето трчање максимално.

 

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Ексклузивно за сите ентузијасти за трчање! Маица за трчање дизајнирана со иновативна технологија.

Ткаенина: 93% полиестер, 7% еластин

Маичката што ви е потребна за да ги подигнете вашите перформанси во трчање на следното ниво е тука! Со составот од 93% полиестер и 7% еластин, оваа маица за трчање совршено се вклопува во контурите на вашето тело, зголемувајќи го уште повеќе вашето спортско искуство. Сега, подгответе се да ги претворите вашите соништа во реалност!

Супериорна способност за дишење

При секое трчање, од суштинско значење е регулирањето на температурата на вашето тело и брзото испарување на потта. Затоа користиме 93% полиестер во нашата маичка за трчање. Полиестерските влакна брзо ја отстрануваат топлината од вашето тело, одржувајќи ве ладни и суви. Ова ви овозможува да ги максимизирате вашите перформанси и да уживате во удобно трчање.

 

Флексибилност и слобода на движење

Содржината од 7% еластан гарантира дека кошулата совршено одговара на контурите на вашето тело, нудејќи ви одлична удобност. Специјалната ткаенина обезбедува флексибилност и слобода на движење, помагајќи ви да трчате природно. Нема повеќе ограничувања за време на вашите трчања; ќе се движите со самодоверба на секој чекор!

 

Лесно и брзо сушење

Да се ​​биде лесен за време на трчањето е од клучно значење за подобрување на вашите перформанси. Лесната структура на оваа маичка за трчање ви овозможува да се претставите најдобро без никаков дополнителен товар. Покрај тоа, брзо ја апсорбира и ја исфрла потта, одржувајќи ве ладни и суви. Така, секогаш можете да се чувствувате свежо дури и за време на трчање на долги растојанија.

 

Различни опции за боја за да одговараат на вашиот стил

Можете да најдете маица што одговара на вашиот стил меѓу различните достапни опции за бои. Дополнително, оваа маичка можете лесно да ја користите во теретана или за вашите секојдневни активности. Подигнете ги вашите перформанси во трчање додека го изразувате вашиот стил!

 

Ако имате активен животен стил, оваа маичка за трчање е токму она што ви треба! Нуди висококвалитетен материјал, удобност, можност за дишење и стил се во едно. Додадете ја во вашата кошничка сега и уживајте во вашето трчање максимално.

Боја

Розова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.