Loading...
Loading...

Black Marble Biker Shorts

Црни Marble бициклисти за тренди стил во текот на целото лето. Удобни, квалитетни, и пред се ултра-модерни. Задолжително парче облека на секоја девојка што го негува модерниот стил.

 • Висок струк
 • Премиум материјал
 • Еластична лента на половината
 • Уникатен дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Растегливост во 4 насоки

This product is currently out of stock and unavailable.

Loading...

Црни Marble бициклисти за тренди стил во текот на целото лето. Удобни, квалитетни, и пред се ултра-модерни. Задолжително парче облека на секоја девојка што го негува модерниот стил.

Достапни во две бои: црна и бела.

 • Висок струк
 • Премиум материјал
 • Еластична лента на половината
 • Уникатен дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Растегливост во 4 насоки
Големина

S, M, L, XL

Боја

Црна

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.