Loading...
Loading...

Bitter Brown Cross Strap Sports Bra

Original price was: 1,290 ден.Current price is: 903 ден.

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности.

 • Не се лизга
 • Супер растеглив материјал
 • Вкрстени рамки за слободно движење
 • Минималистички дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои
Loading...

Откријте потполно ново ниво на стабилност и комфорт.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.

Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности.

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник.

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

 • Не се лизга
 • Супер растеглив материјал
 • Вкрстени рамки за слободно движење
 • Минималистички дизајн
 • Апсорбирачка моќ
 • Не се проѕира
 • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 88 | Половина: 61 Колкови: 90

 

Боја

Кафеава

Големина

S, M

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.