Loading...
Loading...

Adele Cross Waist Light Rose Хеланки

Original price was: 1,650 ден.Current price is: 1,155 ден.

Ви ги претставуваме нашите револуционерни џебни хеланки со V дизајн на предниот појас на половината, изработени да го подигнат вашиот стил и функционалност на нови височини. Овие хеланки се совршен спој на мода и практичност, што ги прави задолжителен додаток во вашата гардероба.

Изработени со најголема грижа и прецизност, нашите хеланки се направени од висококвалитетна мешавина од 70% микрополиестер и 30% еластин. Овој состав обезбедува совршена рамнотежа на удобност, флексибилност и издржливост. Микро полиестерската ткаенина нуди свиленкасто мазен допир, додека содржината на еластан обезбедува одлично растегнување и задржување на обликот, обезбедувајќи цврсто обликување што се движи со вашето тело.

Loading...

Ви ги претставуваме нашите револуционерни џебни хеланки со V дизајн на предниот појас на половината, изработени да го подигнат вашиот стил и функционалност на нови височини. Овие хеланки се совршен спој на мода и практичност, што ги прави задолжителен додаток во вашата гардероба.

Изработени со најголема грижа и прецизност, нашите хеланки се направени од висококвалитетна мешавина од 70% микрополиестер и 30% еластин. Овој состав обезбедува совршена рамнотежа на удобност, флексибилност и издржливост. Микро полиестерската ткаенина нуди свиленкасто мазен допир, додека содржината на еластан обезбедува одлично растегнување и задржување на обликот, обезбедувајќи цврсто обликување што се движи со вашето тело.

Една од истакнатите карактеристики на овој модел е дизајнот на предниот појас за половината. Овој уникатен дизајн не само што додава стилски допир, туку и обезбедува дополнителна поддршка и обликување на вашиот струк. Кажете им збогум на непријатните ленти на половината кои ви предизвикуваат непријатност – нашиот дизајн V на предниот појас за половината нуди удобно и ласкаво вклопување, овозможувајќи ви да се чувствувате самоуверено и моќно во текот на денот.

Но, тоа не е сè – нашите хеланки се опремени и со стратешки поставени џебови. Ја разбираме важноста на удобноста во денешниот свет со брзо темпо, и затоа вградивме пространи џебови од двете страни. Овие џебови се совршени за складирање на вашите основни работи, како што се клучеви, телефон, картички, па дури и мали додатоци, осигурувајќи дека имате сè што ви треба на дофат на раката.

Без разлика на вашата физичка активност, овие хеланки со дизајн на предниот појас V на половината се дизајнирани да ве придружуваат на секој чекор од патот. Со нивниот уникатен стил и супериорна функционалност, тие без напор преминуваат од активно во секојдневно носење, овозможувајќи ви да изгледате прекрасно без разлика на приликата.

Не правете компромис за удобност или стил. Подигнете ја вашата самодоверба со нашите Adele хеланки и искусете ја совршената комбинација на стил, функционалност и слобода на движење.

Состав:

95% Полиамид, 5% Еластин

Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 82 | Половина: 61 Колкови: 90

Инструкции за перење

  • Секоја боја перете ја одделно
  • Машинско перење на максимум 30ºC 
  • Не користете избелувачи
  • Да не се пеглаат
  • Забрането хемиско чистење
  • Не ги сушете во машина за сушење алишта
  • Да не се сушат директно на сончева светлина
Боја

Розова

Големина

S, M, L, XL

Табела со величини

Информации за достава

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

Имате прашање?

Доколку имате прашања може да ја погледнете нашата страна со Често Поставувани Прашања или може да не контактирате преку нашата контакт страна.