Skip to content

Често Поставувани Прашања

Производи

Super Stacy е премиум бренд кој постои од…

Хеланките се направени од супер квалитетен материјал…

Најбарани се следниве 3 модели, иако за сите модели има огромен интерес.

Достава

Да, вршиме достава низ цела Македонија.

Доставата чини…

Може да вратите на следниов начин…

Нарачки

Може да направите нарачка со профил или како guest. Едноставно додавате производи во кошничката. Подоцна одите во кошничката, ја потврдувате нарачката и на страната за checkout ги оставате податоците за вас и за нарачката. На крај избирате дали сакате плаќање по достава или со картичка онлајн.

Да, нема лимит за бројот на нарачки и количини кои може да ги нарачате од нашата онлајн продавница.

На сајтот тоа не е возможно, но може да ни испратите порака и ние ќе го имаме тоа во предвид при нарачувањето на следните количини.

Плаќање

Да плаќањето е безбедно преку системот на … На сајтот има инсталирано ssl сертификат за безбедна енкриптирана конкција што значи дека вашите податоци се безбедни и заштитени од хакерски напади.

Да, можно е да платите на курир службата по доставата на производите.

Достава низ цела Македонија

Навремена и квалитетна испорака низ цела Македонија

Уникатен дизајн

Нашиот дизајн е инспириран од визијата на модерната жена

Врвен квалитет

Нашите производи се со докажан и врвен квалитет