Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts
Black Marble Biker Shorts

Black Marble Biker Shorts

Регуларна цена1,190 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Црни Marble бициклисти за тренди стил во текот на целото лето. Удобни, квалитетни, и пред се ултра-модерни. Задолжително парче облека на секоја девојка што го негува модерниот стил.

Достапни во две бои: црна и бела.

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Еластична лента на половината
  • Уникатен дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.