White Colorblock Hoodie
White Colorblock Hoodie

White Colorblock Hoodie

Регуларна цена 1,300 ден Цена на попуст1,000 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Изработен од екстремно удобен, мек и нежен материјал составен од 100% најквалитетен памук, White Colorblock Hoodie лесно се вклопува во вашиот секојдневен стил.

Ви ветуваме дека ќе се заљубите во овој дуксер веднаш штом го облечете и ќе ја почувствувате удобноста.

Овој комфи и мек дуксер е перфектен за комбинација со нашата колекција на тренерки.

Со нежната и топла внатрешнина ви гарантира удобност и пријатно чувство во текот на целиот ден.

  • Regular Fit
  • Премиум квалитет
  • Удобен и топол
  • Достапен во повеќе бои
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.