Verona Mink Sports Singlet
Verona Mink Sports Singlet
Verona Mink Sports Singlet

Verona Mink Sports Singlet

Регуларна цена 850 ден Цена на попуст595 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Спортска маичка која ќе го придружува и надополнува вашиот динамичен и енергичен изглед е една од најесенцијалните и најомилените производи. Дизајнирана во светли тонови и освежени со новата сезона, ќе ви овозможи да поминете удобен и опуштен ден. Оваа спортска маичка изработена во боја погодна за сите годишни времиња ќе биде спасител за време на сите ваши тренинзи. 

Маичката која е изработена од памук и нејзината флексибилна структура на ткаенина, ќе ви обезбеди природно движење, овозможувајќи ви да добиете удобност при користењето во текот на целиот ден. Спортските маици на Superstacy се дизајнирани да додадат динамичен вкус на вашиот стил.

Карактеристики на производот

  • Флексибилност и удобност
  • Погоден за секојдневна употреба
  • Обезбедува слобода на движење

Состав: 50% Памук, 50% Полиестер

Моделот носи големина S.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.