Vermilion Elegance Silhouette
Vermilion Elegance Silhouette
Vermilion Elegance Silhouette
Vermilion Elegance Silhouette
Vermilion Elegance Silhouette

Vermilion Elegance Silhouette

Регуларна цена 1,490 ден Цена на попуст1,043 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Црвената боја означува женственост, моќ и внимание. 

Зрачете со самодоверба и заблескајте каде и да се појавите со Vermilion моделот од серијата Elegance Silhouette.

Заводливи и софистицирани sports luxe хеланки, изработени од материјал со луксузен сјај и компресиони својства кои совршено го обликуваат телото.

Благодарение на високиот струк и на еластичната лента на половината, не чувствувате никаков притисок врз абдоменот а воедно го собира и го израмнува.

Флексибилната структура на ткаенината обезбедува максимална природна подвижност.

Одлично чувство на комфорт и удобност додека ги носите секој ден.

  • Изработени се од високо квалитетна мека и флексибилна ткаенина со максимална подвижност и удобност.
  • Висок струк со еластична лента на половината која го собира и израмнува абдоменот
  • Push Up ефект

Материјал: 75% микро полиестер, 25% еластан

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.