Unity Lilac-Maroon Хеланки
Unity Lilac-Maroon Хеланки
Unity Lilac-Maroon Хеланки
Unity Lilac-Maroon Хеланки
Unity Lilac-Maroon Хеланки

Unity Lilac-Maroon Хеланки

Регуларна цена 1,690 ден Цена на попуст1,183 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Unity Lilac-Maroon хеланките со нов дизајн создаден за да ве одвои од останатите. Беспрекорна удобност, совршеност и највисок квалитет.

Премиум дизајн за поголемо зајакнување на флексибилноста при каква било активност.

Хеланките имаат компресиони и обликувачки својства.

Високиот квалитет на ткаенината ја отстранува вишокот на влага од вашето тело. Со својата апсорпција на пот и функција за брзо сушење ве прави да се чувствувате пријатно за време на вашите активности.

  • Висок струк и еластична лента на половината која го израмнува абдоменот
  • Премиум материјал
  • Апсорбирачка моќ
  • Squat tested 

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.


Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот:
Висина: 1,78 | Гради: 88 | Половина: 61 Колкови: 90

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.