Super Stripes Хеланки
Super Stripes Хеланки
Super Stripes Хеланки
Super Stripes Хеланки

Super Stripes Хеланки

Регуларна цена1,650 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Црните хеланки се задолжително парче облека за секоја девојка. Овие Super Stripes хеланки со добро препознатливите две бели ленти совршено ќе се вклопат во вашиот плакар.

Перфектна комбинација на практичност и стил.

Благодарение на високиот струк и на еластичната лента на половината, не чувствувате никаков притисок врз абдоменот а воедно го собира и го израмнува.

Одлично чувство на комфорт и удобност додека ги носите секој ден.

  • Изработени се од високо квалитетна мека и флексибилна ткаенина со максимална подвижност и удобност.
  • Висок струк со еластична лента на половината која го собира и израмнува абдоменот

Материјал: 75% микро полиестер, 25% еластан

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.