SS Digital Print Blue
SS Digital Print Blue
SS Digital Print Blue
SS Digital Print Blue

SS Digital Print Blue

Регуларна цена 1,300 ден Цена на попуст1,050 ден
/
Величини
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија
  • Dri-FIT материјал

  • Push Up ефект

  • Висок струк

  • Squat proof

  • Непроѕирни

Материјал:

75% микрополиестер, 25% еластин.

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.


Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.