Snake Print
Snake Print
Snake Print
Snake Print
Snake Print
Snake Print

Snake Print

Регуларна цена1,300 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија


Искусете го најсилниот, актуелен и најбаран принт оваа сезона.

Носењето на нашите Snake Print хеланки ќе направи да изгледате одлично, моќно и жестоко каде и да се појавите.

Хеланките се дизајнирани со нашиот добро познат висок струк и еластична лента на половината која совршено го израмнува вашиот абдомен и ви даваат чувство на сигурност при вежбањето. Нема подобро чувство од тоа кога се е на свое место зар не ?

Изработени од нежен, удобен материјал со прекрасен сјаен изглед, овие хеланки се дизајнирани да ги истакнат вашите неверојатни облини!

Ви гарантираме флексибилност од 360 степени за да го подржат вашиот живот во движење!
Не заборавајте да блеснете во полн сјај!

 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.