Rachel Black Seamless Комбинезон
Rachel Black Seamless Комбинезон
Rachel Black Seamless Комбинезон
Rachel Black Seamless Комбинезон

Rachel Black Seamless Комбинезон

Регуларна цена2,790 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Почувствувај ја удобноста и екслузивноста на нашиот нов Rachel Black Seamless комбинезон.

Изработен од премиум материјал со голема растегливост и со компресиони својства којшто го обликува вашето тело до перфекција. Со посветено посебно внимание и кон најситниот детал, ви гарантираме дека овој комбинезон ќе ги исполни сите ваши очекувања.

Носењето на нашиот Rachel комбинезон ќе направи да изгледате одлично и да бидете забележани каде и да се појавите.

Флексибилната структура на ткаенината обезбедува максимална природна подвижност. 

Овој комбинезон ќе ви ја овозможи потребната удобност и ќе се погрижи вашиот изглед да биде беспрекорен.

Сетот е совршен за секаков вид на вежби но и за секојдневно носење.

Состав: 95% Полиамид, 5% Ликра.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Димензии на моделот од фотографијата:

Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.