Popi Big Size Navy Blue Хеланки
Popi Big Size Navy Blue Хеланки
Popi Big Size Navy Blue Хеланки
Popi Big Size Navy Blue Хеланки
Popi Big Size Navy Blue Хеланки

Popi Big Size Navy Blue Хеланки

Регуларна цена1,690 ден
/
Големина
 • На залиха, подготвени за достава
 • Брза достава низ цела Македонија

Изработени од супер нежен, пријатен материјал совршено се обликуваат според вашето тело и ви даваат чувство  на втора кожа. Дизајнирани се да ги истакнат вашите неверојатни облини па затоа ќе се чувствувате сигурно во нив кога и да ги облечете!

Овие хеланки ќе ви ја овозможат потребната удобност при секое носење и ќе се погрижат вашиот изглед да биде беспрекорен.

Спецификации на производот:

 • Материјал: 75% Микрополиестер, 25% Ликра
 • Струк: Висок струк
 • Боја: Navy Blue / Темносина
 • Сезона: 4 сезони
 • Величина што ја носи моделот на сликата: 2XL
 • Мерки на моделот: Bust 105/ Waist 86/ Hip 107
 • Употреба: Спорт/ Тренинг/ Секојдневно носење/ 
 • Флексибилност и удобност
 • Обезбедуваат слобода во движењето
 • Не се проѕираат
Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.