Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets
Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets
Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets
Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets
Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets
Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets

Parisian Pink Biker Shorts W/ Pockets

Регуларна цена 1,290 ден Цена на попуст903 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Кул бициклисти коишто имаат моќ веднаш да го поправат расположениете и да го направат вашиот изглед впечатлив.

Овие Push Up бициклистички ќе ви овозможат одлично чувство на сигурност при вежбањето. Удобноста и растегливоста ги прави совршени за чучневи, трчање, или пак тренинг. 

Висок струк со висококвалитетна лента на половината за да ви овозможи мазен и исцртан изглед. Комфортот и стилот се приоритет број 1 на нашите Parisian Pink Biker Shorts.

Уникатни бициклисти во пастелна розова боја за сите девојки со силен карактер кои не прифаќаат изговори и не се плашат да се издвојат меѓу останатите.

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Еластична лента на половината
  • Џебови за телефон
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки

Маичката се купува посебно. Кликнете на Мени, потоа Каталог и одберете Маички. На вас останува да ја најдете вашата омилена за да комплетирате совршен сет.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.