Panda Badass Хеланки
Panda Badass Хеланки
Panda Badass Хеланки
Panda Badass Хеланки

Panda Badass Хеланки

Регуларна цена 1,450 ден Цена на попуст1,015 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Овие екстремно слатки, уникатни и впечатливи хеланки со Panda принт се создадени за сите весели, позитивни и храбри девојки како тебе кои знаат што сакаат и се секогаш спремни на предизвици.

Хеланките се дизајнирани со нашиот добро познат висок струк и еластична лента на половината која совршено го израмнува вашиот абдомен и ви даваат чуство на сигурност при вежбањето. Изработени се од материјал со исклучителна удобност и мекост при контакт со кожата.

Високиот квалитет на ткаенината ја отстранува вишокот на влага од вашето тело. Со својата апсорпција на пот и функција за брзо сушење ве прави да се чувствувате пријатно за време на спортот.

  • Загарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • Обликувачки и компресиони својства
  • Материјалот се растегнува во сите насоки
  • Уникатен дизајн

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.