Orchid Yoga Хеланки
Orchid Yoga Хеланки
Orchid Yoga Хеланки
Orchid Yoga Хеланки
Orchid Yoga Хеланки

Orchid Yoga Хеланки

Регуларна цена 1,590 ден Цена на попуст1,113 ден
/
Големина
  • На залиха, подготвени за достава
  • Брза достава низ цела Македонија

Елегантни, нежни, функционални. Запознајте ги вашите нови омилени хеланки кои се специјално изработени и дизајнирани за да можете да ги изведувате дури и најсложените јога пози.

Со материјал што се чувствува како втора кожа и е растеглив во 4 насоки, овие ултра меки хеланки се задолжителни за секој плакар.

  • Загарантирана невидливост при изведување на вежбите
  • Обликувачки и компресиони својства
  • Лента за подножје
  • Ја апсорбираат и одвлекуваат влагата од телото

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.