Nichole Light Green Sports Bra
Nichole Light Green Sports Bra
Nichole Light Green Sports Bra
Nichole Light Green Sports Bra
Nichole Light Green Sports Bra

Nichole Light Green Sports Bra

Регуларна цена1,290 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Ново ниво на стабилност и удобност.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.
Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности. 

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник.

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Спецификации на производот:

  • Не се лизга
  • Флексибилност и удобност
  • Супер растеглив материјал
  • Минималистички дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Не се проѕира
  • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот: Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.