Nichole Black Sports Bra
Nichole Black Sports Bra
Nichole Black Sports Bra
Nichole Black Sports Bra
Nichole Black Sports Bra

Nichole Black Sports Bra

Регуларна цена1,290 ден
/
Големина
  • Останати се уште само неколку парчиња
  • Брза достава низ цела Македонија

Ново ниво на стабилност и удобност.

Овој спортски градник претставува совршен спој на едноставност и елеганција.
Овозможува неверојатна поддршка за време на вашите интензивни тренинзи и секојдневни активности. 

Удобниот и квалитетен материјал е главна карактеристика на овој спортски градник.

Можете да го комбинирате со апсолутно се од вашиот плакар за да добиете идеална комбинација.

Спецификации на производот:

  • Не се лизга
  • Флексибилност и удобност
  • Супер растеглив материјал
  • Минималистички дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Не се проѕира
  • Достапен во повеќе бои

Состав: 75% Микрополиестер, 25% Еластин.

Моделот на фотографијата носи величина S.
Мерки на моделот: Висина: 1.79m / Гради: 90cm / Половина: 64cm / Колкови: 94cm 

Вршиме достава преку карго низ цела Македонија. Потребно е да ни оставите ваши информации како Име, Презиме, Адреса, Град и Мобилен телефон. Можете да порачате директно преку нашата онлајн продавница или преку порака на нашите социјални мрежи. За нарачка преку Facebook кликнете овде, а преку Instagram кликнете овде. Доставата чини 130 денари и ја плаќате заедно со вкупната сума од нарачката.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.